Selecteer de taal


Medewerkers.

Onze organisatie wordt gekenmerkt door korte en directe lijnen. Dat stelt ons in staat snel te schakelen en bij te blijven in een branche waar flexibiliteit en snelheid voorop staan. Betrokkenheid bij onze klanten en producten staat centraal bij alles wat wij doen. Onze circa 130 chauffeurs worden vanuit de thuisbasis in Zaandam ondersteund door zo’n 15 kantoormedewerkers, 7 monteurs en 6 medewerkers van de tankreiniging.


Management


M.G.R. (Rob) de Visser
Directeur

+31 (0) 75 - 653 19 35
rob@albertkeijzer.nl



J.P.P. (Jos) Baltes
Technisch Bedrijfsleider

+31 (0) 75 - 653 19 41
jos@albertkeijzer.nl



A. (Angela) Ross
Financieel Directeur

+31 (0) 75 - 653 19 40
angela@albertkeijzer.nl

 

Planning


Ruud Beentjes
Operationeel Manager

+31 (0) 75 617 03 51
planning@albertkeijzer.nl



Glenn Henneke
Hoofd Transport planner

+31 (0) 75 617 03 51
planning@albertkeijzer.nl



Patrick van Geemen
Transport planner

+31 (0) 75 617 03 51
planning@albertkeijzer.nl

 

Arjan Struving
Transport planner

+31 (0) 75 617 03 51
planning@albertkeijzer.nl



Wesley van der Horst
Transport planner

+31 (0) 75 617 03 51
planning@albertkeijzer.nl

 

Administratie


Ingeborg Keijzer
Administratief medewerkster

+31 (0) 75 205 01 04
administration@albertkeijzer.nl



Jesse Hofstra
Administratief medewerker

+31 (0) 75 205 01 08
administration@albertkeijzer.nl



Marian Slaman
Administratief medewerkster

+31 (0) 75 205 01 09
administration@albertkeijzer.nl

 

Maarten Klerk
Financieel administratief medewerker

+31 (0) 75 205 01 05
m.klerk@albertkeijzer.nl



Shanna Henneke-Korringa
Personeelszaken

+31 (0) 75 205 01 06
shanna@albertkeijzer.nl



Yvonne Zwart
Ordermanagement

+31 (0) 75 653 19 30
administration@albertkeijzer.nl
 

bedrijfsfilm 100 jaar Albert Keijzer


Meer weten over Albert Keijzer Transport?
Bekijk hier de bedrijfsfilm over ons 100-jarig bestaan.